Apie CAROLINA MAKE-UP SCHOOL

Mokymai

Esame pirmoji Lietuvoje profesionalaus makiažo studija, įkurta 2008 metais žymios tarptautinės makiažo ir šukuosenų meistrės Karolinos Taraškevič-Bethel. "Studija buvo įkurta iš mano didelės meilės makiažui, ko pasekoje gimė ir makiažo mokykla. „Carolinaschool.lt“ - tai daugiau nei dvylika metų veikianti grožio mokykla. Jau daug metų organizuojame kursus skirtus norintiems tapti profesionalais, o taip pat ir visoms moterims norinčioms išmokti grožio paslapčių.  Organizuojame ne tik gyvus, bet ir "online" mokymus, ne tik makiažo, bet ir šukuosenų, veido odos priežiūros ir savimasažo tematika. Norime, kad mūsų mokymuose galėtų dalyvauti moterys iš viso pasaulio, todėl ruošiame Jums daug naujų "online" mokymų įvairiomis grožio ir sveiko gyvenimo būdo temomis. " - teigia Karolina Taraškevič-Bethel.

Pradėti mokytis

Komanda

Mokymus veda profesionalų komanda. Visi meistrai turi didelę patirtį. Kai kuriuos mokymus veda net kelių dėstytojų komanda. Pačiau susipažinti su komanda galite skiltyje DĖSTYTOJAI.

Plačiau

Studijos

Mokymai vyksta ir Vilniuje ir Kaune mūsų moderniose ir jaukiose studijose. Taip pat turime online mokymų kategoriją - mokintis galite jums patogioje vietoje.

Studijų adresai

E-parduotuvė

Per dešimt "Carolina.lt" gyvavimo metų atsirinkome bei išbandėme beveik visas grožio priemones rinkoje ir norime pasidalinti su Jumis savo TOP produktais.

Tad sukūrėme el. parduotuvę, kurioje rasite mūsų mėgstamiausias grožio priemones, kurias kasdien naudojame sau bei dirbdamos su klientėmis.

Džiaugiamės galėdamos tai pasiūlyti ir Jums!

www.carolinashop.lt

Kvalifikacijos kėlimo kursai

Mokymai sau