Studentė Jelena: makiažo kursai profesionalams padėjo pakeisti mano karjerą

Pasiryžti drąsiai žengti į profesionalų makiažo pasaulį svajoja daug moterų, tačiau išdrįsta ne kiekviena. „Carolina Make Up School“ studentė Jelena Šestakova turėjo aiškų tikslą – pakeisti savo karjerą ir pradėti profesionaliai dirbti vizažo srityje. Šiandien su ja kalbamės, kodėl pasirinko kursus mūsų mokykloje ir kaip sekėsi mokytis makiažo subtilybių. 

Su kokiu tikslu ėjai į „Carolina Make Up School“?

Prieš pradėdama kursus „Carolina Make Up School“, turėjau keletą individualių makiažo pamokų ir minimaliai praktikavausi. Į šią makiažo mokyklą atėjau su noru pakeisti savo karjerą, išmokti vizažo meno ir pradėti dirbti su makiažais profesionaliai.

Studentės Jelenos egzamino baigiamasis darbas

Kodėl pasirinkai būtent šią makiažo mokyklą?

„Carolina Make Up Studio“ matydavau vizažistams ir makiažo mylėtojams skirtuose renginiuose. Smagu, kad ir pati Karolina Taraškevič-Bethel juose dalyvauja. Renkantis iš kitų mokyklų būtent ši išsiskyrė meistrių braižais, gerais atsiliepimais – tai nulėmė mano pasirinkimą. Visuomet domėdavausi, ką kitos merginos rekomenduoja „Facebook“ grupėse. Būtent šią studiją rekomendacijų tarpe matydavau dažniausiai. Peržiūrėjus Karolinos Taraškevič-Bethel atliekamus makiažus, taip pat kitų ten dirbančių meistrių Darijos, Elenos ir Ramintos, jų braižas pasirodė išskirtinis ir labai profesionalus.

Kaip sekėsi mokytis kursų metu? Ar pavyko pasiekti norimų rezultatų? 

Aš atėjau mokytis, o jei nepadarai 100 kartų – nepavyks. Tam, kad pavyktų, reikia bandyti. Tą aš ir dariau. Sužinojau daugybę naujų dalykų apie skirtingas technikas, produktus, bendravimą su klientais. Dėstytojos tikrai negaili patarimų ir savo sukauptų žinių, pasidalina mėgstamiausiais ir darbe naudojamais produktais. 

Tikrai jaučiuosi patobulėjusi ir įgijusi patirties, daugiau pasitikinti savimi. Sužinojau, ir koks yra tikrasis profesionalaus makiažo pasaulis. Grupėje mokėsi skirtingą žinių ir praktinių įgūdžių kiekį turinčios merginos, tačiau visos gavo individualaus dėmesio ir reikiamą kiekį praktikos bei teorijos. Didelis pliusas, kad mokėmės mažoje grupėje, kurioje buvo tik 5 dalyvės.

Kokį įspūdį Tau paliko mūsų kursai, studija ir dėstytojos?

Labai patiko visos dėstytojos, ypač Elena ir Darija bei šukuosenų mokiusi meistrė Raminta. Išskirti galiu visų mokytojų šiltą bendravimą, tuo pačiu aiškiai įvardijant klaidas ir tobulintinas vietas, bei kaip jas ištaisyti. Tai tikrai buvo vienas vertingiausių dalykų. Nuostabu, kad dėsto ir pati Karolina Taraškevič-Bethel, nes tikrai ne visose makiažo mokyklose dėsto jų įkūrėjai. Meistrės niekada negailėdavo mums savo laiko.

Čia visuomet buvau tikra, kad kiekviena turėsime modelius praktinei pamokos daliai. Mokykla visoms studentėms suranda modelius – tai didelis šios studijos išskirtinumas.

Gerą atmosferą kūrė ir bendra kurso grupė, su kuria dalinomės kaip sekasi, aptardavome kurso medžiagą, drauge domėjomės produktais. 

Studijoje visada vyravo labai jauki atmosfera – vis norėdavosi čia sugrįžti. Ši mokykla taip pat palaiko ilgalaikius ryšius su savo studentėmis, tad vėliau čia galima mokytis asistuojant kiituose kursuose. Taip pat pasidalina praktikos pasiūlymais įvairiose fotosesijose ar apmokamo darbo galimybėmis. Dėstytojų profesionalumas ir toks glaudus ryšys su savo studentėmis šią mokyklą daro tikrai ypatingą. 

Ko palinkėtumei dvejojančioms, ar profesionalaus makiažo pasaulis yra skirtas joms?

Tiesiog imkite ir darykite. Nesvarstykite, kas būtų, jeigu būtų. Bandykite ir tik taip matysite ar čia jūsų sritis. Žinoma, be didelio darbo taip pat nieko nebus, tad nepasiduokite – dar ir dar kartą bandykite viską, ką išmoksite. Net jei iš pradžių ir nesiseks.

Ar po kursų pradėjai dirbti šioje srityje?

Iškart prasidėjus kursams, papildomai ieškojau modelių ir juos dažiau nemokamai. Taip norėjau įvaldyti visas išmoktas technikas. Jeigu ranka nuolat nelavinama – viskas pasimiršta. Buvo sudėtinga pilnu tempu pradėti dirbti šioje srityje, iš pradžių dvejojau, ar klientėms patiks mano darbai. Bet atsakymas į visas šias dvejones – praktika ir dar kartą praktika.

Iš pradžių nedrąsu dirbti su nepažįstamomis moterimis, tačiau dirbant su laiku didėja patirtis ir pasitikėjimas savimi. Svarbu nepasiduoti, nuolat tobulėti ir taip pamažu klienčių ratas vis didės.

Grįžti