Interviu su mūsų makiažo kursus baigusia ir šiuo metu Lofficiel žurnalo grožio redaktore dirbančia Neringa Šimkute: "Karoliną vadinu savo fėja"

Neringos kelias nuo makiažo kursų iki ten, kur ji yra dabar, nebuvo labai ilgas, nebuvo labai ir sunkus - jai pasisekė, kad pas mus įgytos žinios padėjo atsidurti ten, kur reikia ir, žinoma, tada, kai reikia. Dabar Neringa - IKONA.TV grožio rubrikos redaktorė, tad ji yra kuo tikriausias pavydys, jog išėjusios iš mūsų kursų nebūtinai tapsite dar viena vizažiste. Grožio srityje galite tapti gerokai daugiau!

Neringa, baigei pas mus profesionalius makiažo kursus, ar tai buvo pirmasis žingsnis tavo makiažo karjeroje, ar buvai kažką baigus iki tol? Kaip vertintum mokslus pas mus?

Prieš pradėdama mokytis "Carolina make-up studio" buvau pabaigusi porą makiažo kursų "SAU", tačiau be to, kad mokėčiau pasidažyti pati, labai norėjosi išmokti padažyti ir kitas moteris. Kai išėjau vaiko priežiūros atostogų, pagalvojau, kad atėjo pats laikas įgyvendinti savo seną svajonę – baigti profesionalius makiažo kursus. Nors papildomų pinigų tam visai neturėjau, tačiau intuicija, kad privalau sekti paskui savo svajones buvo tokia stipri, kad prisiskolinau iš draugės pinigų ir atėjau pas Karoliną:). Po kursų baigimo jau praėjo porą metų, bet aš iki šiol manau, kad tai buvo vienas iš geriausių sprendimų mano gyvenime. Kursai buvo be galo įdomūs, naudingi ir smagūs. Merginos-mokytojos nuoširdžiai pataria, atskleidžia savų triukų, tačiau yra gan reiklios ir tikrai nežiūri į mokinių darbus pro pirštus. Pamenu, jau retušuoju retušuoju tuos akių šešėlius, o prieina mokytoja ir sako: “dar tik įpusėjai”:D…

 

Kodėl pasirinkai mūsų mokyklą? 

"Carolina make-up studio" kursus man jau buvo rekomendavusios kelios pažįstamos merginos, tačiau, prieš apsispręsdama, dar patikrinau kitas rinkoje esančias mokyklas. Pasiklausinėjau, kiek ir kokios dėstytojos moko, kokia situacija su mokymo priemonėmis, modeliais, galų gale, kainomis. Nuėjau į keletą mokyklų pabūti modeliu, tačiau tai tik patvirtino, kad rekomendacijos yra ne iš piršto laužtos, o intuicija tikrai neklysta. Čia skirtingas temas dėsto skirtingos dėstytojos, čia naudojama gera, profesionali ir net sveika kosmetika, čia kiekvieną kartą būna skirtingi modeliai ir baigus kursus čia niekas tavęs nepalieka likimo valioje. Baigusios kursus merginos nuolat yra kviečiamos prisijungti prie įvairių projektų, reklamų ar fotosesijų, tik norėk dirbti:). Ar kursai prisidėjo prie mano karjeros? Manau, kad kursai buvo atspirtis ir visa ko pradžia. Būtent po kursų aš įgijau daugiau pasitikėjimo savimi ir pradėjau rašyti savo tinklaraštį (www.neringosgroziopatarimai.lt), prisidėjau prie "Vestuvinio įvaizdžio konkurso", "Fashion Vilnius" festivalio, organizavau savo grožio konferenciją, skaičiau pranešimus apie grožį ir makiažą, galiausiai tapau IKONA.TV grožio rubrikos redaktore. Jei ne šie kursai, vargu ar dabar būčiau ten, kur esu, dėl to, kartais vadinu Karoliną savo fėja :D.

Kokį makiažą vertini pati? Kas tau labiausiai patinka šiame darbe?

Nematomas makiažas visada buvo mano prioritetas. Nemėgstu naudoti daug priemonių, nemėgstu keisti veido bruožų, nemėgstu nenatūraliai ilgų blakstienų ir dirbtinai išpūstų lūpų. Turbūt neatsitiktinai aš ir atsidūriau "Carolina make-up studio", kur svarbiausia – tikslumas, natūralumas ir individualumas. Be galo gera stebėti, kai moteris, kaip gėlė skleidžiasi su kiekvienu šepetėlio brūkštelėjimu. Kaip ryškėja jos gražiausi bruožai, kaip ji žiūri ir negali į save atsižiūrėti… Labai smagu, kai gauni padėkos žinutes iš vyrų-jaunikių, kad vestuvių dieną nepakeitei jo būsimos žmonos:D. Tai net ne darbas, tai savotiška meditacijos forma ir meilės (sveikos:)) moteriai išraiška.

Kokį makiažą vertini pati? Kas tau labiausiai patinka šiame darbe?

Nematomas makiažas visada buvo mano prioritetas. Nemėgstu naudoti daug priemonių, nemėgstu keisti veido bruožų, nemėgstu nenatūraliai ilgų blakstienų ir dirbtinai išpūstų lūpų. Turbūt neatsitiktinai aš ir atsidūriau "Carolina make-up studio", kur svarbiausia – tikslumas, natūralumas ir individualumas. Be galo gera stebėti, kai moteris, kaip gėlė skleidžiasi su kiekvienu šepetėlio brūkštelėjimu. Kaip ryškėja jos gražiausi bruožai, kaip ji žiūri ir negali į save atsižiūrėti… Labai smagu, kai gauni padėkos žinutes iš vyrų-jaunikių, kad vestuvių dieną nepakeitei jo būsimos žmonos:D. Tai net ne darbas, tai savotiška meditacijos forma ir meilės (sveikos:)) moteriai išraiška.

 Kuo dar užsiemi apart makiažo atlikimo?

Šiuo metu, kaip minėjau, rašau savo grožio tinklaraštį ir esu IKONA.TV grožio rubrikos redaktorė, todėl makiažams nebelieka tiek daug laisvo laiko, kiek norėčiau. Kita vertus, kalbėti apie grožį ir padėti moterims atrasti savyje tikrą, nesuvaidintą grožį yra pats didžiausias džiaugsmas ir malonumas.

Ačiū už pokalbį!

 

Grįžti